Časté otázky

Je možnost vyrobit postel i z jiného materiálu než z dubu?

Ano, možné to je. Stačí si vybrat model postele z našeho e-shopu a napsat nám do emailu požadovaný materiál. My Vás budeme kontaktovat s individuální cenovou nabídkou.

 

Jak je možné, že máte takto nízkou cenu u postelí? Kde je háček?

Naším heslem je, že kvalitní spánek by měl možnost si dopřát opravdu každý, proto se snažíme o dostupnost našich masivních dubových produktů.

Jedná se o nábytek přímo od výrobce.

Výrobu máme uzpůsobenou co nejvíce právě na tyto výrobky a snažíme se zpracovat řezivo tak, aby nezbyl opravdu žádný odpad. Všechny dřevoobráběcí stroje jsou napojeny na systém, který na svém konci vyprodukuje kvalitní dubové brikety. Dřevo odebíráme přímo od zdroje bez překupníků.

 

Jak starý je takový dub?

Jedná se o duby od 60 do 90 let stáří.

 

Stoly jsou spojeny na vruty?

Spoj mezi kovem a deskou není na vruty a to z důvodu, že chceme zachovat snadnou montáž i demontáž a to i po několika opakováních.

Spoj tvoří závrtná matice ve dřevě a černý imbusový šroub. 

 

To nám opravdu chcete vykácet lesy?

Řezivo pochází z zdrojů určených pro těžbu. Jinak řečeno, když z něj nevyrobíme produkt, který může sloužit několik generací, tak skončí v kamnech jako palivo. 

 

Budete přidávat další produkty?

Ano, máme to v plánu na rok 2024. Můžu prozradit že se bude jednat o nové modely postelí, nočních stolků a jeden jídelní stůl.

Vlastní fantazii vítáme a pokud máte vymyšlený vlastní origální výrobek, rádi vám připravíme individuální nabídku.